Motivace?

8. dubna 2018 v 18:20 | Nora |  Jen myšlenky
Jednou se mě nějaká holka zeptala , jaká je má motivace, v první chvíli jssem neměla nejmenší tušení , co jí na to odpovědět, sama jsem totiž netušila, co ještě na tomto světě dělám, proč už jsem se dávno nevytratila. Nakonec jsem jí onu žádanou odpověď dala : ''Sliby, kterè jsem dala a myslela je zcela upřìmně.''

Je to vcelku vtipná odpověd, tedy alespoň teď, v tomto čase, ve zpětném pohledu, odpovídala jsem na to v den, kdy se Haru a Princezna pohádaly, možná pár dní po tom , na tom už nesejde, ale když už nad tím tak přemýším je to pravda, je to jedna z těch důležitých motivací k mému neživotu. Ano jsem neživá ... Což také není související kapitola. Napsala jsem to proto, aby si Princezna uvědomila, co za chybu udělala, když to mezi námi ''ukončila'' ale, teď ? teď je mi jasné, že já udělala tu chybu, že jsem nechala haru a Sáju se dál snažit a podporovala jsem je v tom. Ale i přes to vechno, stále ty slyby platí, jelikož to byly neporušitelné slyby, které když bych porušila by mě připravily o moji dlouhověkost. Nakonec to stejně dopadne všechno jinak, Prostě jsem se právě sekla nad touto starou odpovědí.
A kdybych se nad novou odpovědí měla zamyslet znovu a více do hloubky, bylo by to jasné, mojí motivací je Haručino a Sájino štěstí, čímž je naše hybridní opice. Takže stručně a jasně - udržet si ho při životě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama